Centrum Kształcenia Zawodowego

Kierunek działalności edukacyjnej i szkoleniowej prowadzonej przez Centrum Kształcenia Zawodowego wytyczony jest na spełnienie oczekiwań restrukturyzowanych zakładów pracy, społeczności lokalnej oraz osób bezrobotnych. Efektem tego są zmiany w ofercie prowadzonych kursów, jak również ich zawartości.


Dzisiejsza rzeczywistość to świat wiedzy i informacji. Szeroko pojęta edukacja jest dzisiaj podstawowym narzędziem osiągania sukcesu. Wyróżnikiem sukcesu jest wiedza i umiejętność jej skutecznego zastosowania w życiu. Nasza misja, to doskonalenie ludzi w każdym zakresie działania. Dysponujemy szerokim wachlarzem szkoleń. Prowadzimy kursy i szkolenia zawodowe oraz szeroki wachlarz szkoleń z zakresu BHP. Dodatkowo Centrum Kształcenia Zawodowego prowadzi szkolenia komputerowe i biznesowe, przy realizacji których wykorzystywany jest wysokiej klasy sprzęt komputerowy. Należy nadmienić, iż posiadamy wykwalifikowanych wykładowców, trenerów i psychologów, którzy szkolą naszych Klientów w zakresie skuteczności działań we wszystkich prowadzonych przez nich obszarach działalności zawodowej i osobistej.


Tylko w roku 2007 na różnego rodzaju 99 kursach przeszkoliliśmy 1963 osoby, w tym na 19 kursach 301 osób bezrobotnych skierowanych z Powiatowego Urzędu Pracy w Dąbrowie Górniczej i Sosnowca oraz indywidualne osoby bezrobotne pragnące podnieść lub zmienić swoje kwalifikacje zawodowe.Certyfikat ISO