Centrum Kształcenia Zawodowego

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w pozyskiwaniu środków unijnych, osoby uczestniczące w naszych kursach mają możliwość skorzystania z kursów dofinansowanych z funduszy unijnych. Nasz profesjonalizm potwierdza udział w ogólnopolskim projekcie, który miał na celu podnoszenie kwalifikacji pracowników dzięki dofinansowaniu szkoleń. W ramach tego projektu przeszkoliliśmy pracowników dwóch zakładów Zakład Wyrobów Metalowych w Sławkowie oraz Zakłady Gumowe w Bytomiu. W sumie w ramach projektu w dwóch zakładach na 7 różnych kursach przeszkoliliśmy 123 osoby.


Naszymi kluczowymi klientami są między innymi ArcelorMittal Poland S.A. największy producent stali w Polsce, należący do największej grupy stalowej na świecie, Huta Bankowa Sp. z o.o. jedyny w Polsce producent kształtowników łebkowych dla stoczni, Koksownia Przyjaźń.


Od lat szkolimy operatorów obrabiarek sterowanych numerycznie, którzy dzięki wielogodzinnemu szkoleniu i możliwości odbycia praktyk w naszym Zakładzie Produkcyjno – Remontowym bez problemu znajdują zatrudnienie w kraju i zagranicą. Dzięki planom rozbudowy Centrum Kształcenia Zawodowego poprzez zakup nowej obrabiarki do szkoleń mamy zamiar rozszerzyć naszą ofertę szkoleniową o kurs Programista obrabiarek sterowanych numerycznie.Certyfikat ISO